در حال بارگذاری...
ShahAzmoon

آزمون آنلاین

سامانه آزمون آنلاین شاه آزمون

خانه > اخبار و مقاله ها > شیوه ثبت نام در آزمون تولیمو

شیوه ثبت نام در آزمون تولیمو

ثبت نام در آزمون تولیمو فقط به صورت اینترنتی و تنها از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود و مهلت ثبت نام در آزمون تولیمو برای هر یک از دوره های آزمون، حداکثر تا 17 روز قبل از زمان برگزاری آن آزمون خواهد بود. کلیه داوطلبان علاقمند در کلیه سطوح مختلف آموزشی حق ثبت نام در آزمون تولیمو و شرکت در این آزمون را دارند.

 

نحوه ثبت نام در آزمون تولیمو

متقاضیان شرکت در آزمون تولیمو می بایست با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org، اطلاعیه این سازمان درباره شرایط، ضوابط و نحوه ثبت‌نام اینترنتی در آزمون‌های زبان انگلیسی پیشرفته را مطالعه نموده و سپس نسبت به ثبت‌نام در هر یک از این آزمون ها اقدام نمایند.

داوطلبان متقاضی پس از رزرو آزمون، باید هزینه ثبت نام در آزمون تولیمو به مبلغ 500،000 ریال (معادل 50000 تومان) را از طریق اینترنت و کارتهای بانکی عضو شتاب پرداخت نمایند. لذا داوطلبان متقاضی ثبت نام تنها تا 72 ساعت پس از رزرو آزمون دوره یا دوره‌های مورد نظر

ثبت نام در آزمون تولیمو

فرصت دارند که هزینه ثبت نام را بپردازند. بدیهی است در صورت عدم اقدام به موقع در جهت پرداخت هزینه، آزمون رزرو شده به صورت خودکار حذف می شود و داوطلب متقاضی هیچ گونه حقی در خصوص آن نخواهد داشت.

 

کارت ورود به جلسه آزمون تولیمو

برگ راهنما و كارت شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org قرار می­ گيرد تا داوطلبان بتوانند با وارد كردن اطلاعات خود شامل: نام و نام‌خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرينت آن اقدام نمایند.

دقت کنید که: هر داوطلب برای شرکت در جلسه آزمون باید علاوه بر پرينت کارت شرکت در جلسه آزمون، اصل کارت ملی يا اصل شناسنامه عکسدار خود را ارائه نماید.

 

 

آزمون آنلاین MSRT ، آزمون آنلاین EPT ، آزمون آنلاین کنکور ، آزمون آنلاین تولیمو ، آزمون آنلاین MHLE ، آزمون آنلاین تافل ، آزمون آنلاین آیلتس و آزمون آنلاین GRE در وبسایت شاه آزمون.


5 دقیقه

4 بار

نویسنده: تیم شاه آزمون

تاریخ انتشار: 9/2/2018 3:08:13 AM

اولین نفری باشید که نظر می دهید.

نظر شما
لطفا نام را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.
لطفا متن را وارد کنید.
به اشتراک گذاشتن این صفحه در شبکه های اجتماعی
دسته های وبسایت