به گزارش شاه آزمون، ثبت نام آزمون زبان دانشگاه تهران مهر 99 شروع شد. بر اساس اعلام سامانه این آزمون، آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران با رعایت کلیه اصول بهداشتی و بویژه فاصله گذاری اجتماعی در محل دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی با لحاظ نمودن موارد ذیل برگزار گردد:

– آزمون در روز جمعه مورخ 99/07/18 برگزار خواهد شد.

– ثبت نام آزمون از ساعت 12 شب دوشنبه 31 شهریور ماه 99 آغاز و تا روز سه شنبه 8 مهر ماه 99 ادامه خواهد داشت. نتیجه این آزمون روز جمعه 25 مهر ماه 99 اعلام خواهد شد.

– آزمون صرفاً با رعایت کلیه اصول بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی که به تأیید مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تهران نیز رسیده است، برگزار خواهد شد. کلیه داوطلبین محترم هنگام ورود با دستگاه تب سنج کنترل خواهند شد و از ورود افراد با علائم سرماخوردگی اکیداً جلوگیری به عمل خواهد آمد. به همراه داشتن و استفاده از ماسک توسط داوطلبین الزامی است. عدم رعایت کلیه مقررات و ضوابط بهداشتی اعلامی از قبل و در طول برگزاری آزمون از سوی داوطلبین موجب محرومیت ایشان از حضور و یا ادامه حضور در آزمون خواهد شد.

– داوطلبین شرکت کننده در آزمون می بایست حداقل یک ساعت و نیم قبل از شروع آزمون در محل دانشکده حضور بهم رسانند.

– ساعت شروع آزمون 8.20 و پایان آزمون ساعت 10 می‌باشد. (در صورت افزایش تعداد داوطلبین جزئیات نوبت دوم متعاقباً اعلام خواهد شد.)

– داوطلبین می توانند از سایت کارت خود را پرینت بگیرند. در صورتی که موفق به گرفتن پرینت نشدند در روز آزمون با ارائه کارت ملی به ایشان کارت ورود به جلسه داده خواهد شد.

کارت ورود به جلسه آزمون زبان دانشگاه تهران

7 مرحله آزمون آنلاین EPT در وبسایت شاه آزمون