در حال بارگذاری...
ShahAzmoon
آزمون آنلاین
سامانه آزمون آنلاین شاه آزمون
خانه اخبار و مقاله ها سوالات متداول آزمون MSRT : سوالاتی درباره ثبت نام، نمره و... ی آزمون MSRT

سوالات متداول آزمون MSRT : سوالاتی درباره ثبت نام، نمره و... ی آزمون MSRT

در این مقاله، لیستی از سوالات زیاد پرسیده شده ی آزمون MSRT را برای شما آماده کرده ایم. به امید موفقیت در آزمون MSRT .

 

سوالات متداول آزمون MSRT

مدرك زبان MSRT (MCHE) چيست ؟ چه فرقي با MHLE دارد؟

سوالات متداول آزمون MSRT

مدرك زبان MSRT (MCHE) ، مدرك زبان مورد تاييد وزارت علوم مي باشد و آزمون آن تقريبا هر ماه به صورت منظم برگزار مي گردد. كليه دانشگاه هاي مورد تاييد وزارت علوم و همچنين دانشگاه آزاد اسلامي، اين مدرك را حين مصاحبه دكتري معتبر مي دانند. آزمون زبان MHLE نيز توسط وزارت بهداشت سالانه حداقل 6 بار و مختص گروه علوم پزشكي برگزار مي گردد. محتواي كلي آزمون MHLE و همچنين سيستم نمره دهي آن نيز تا حدودي مشابه آزمون MSRT مي باشد. اما با توجه به اينكه گروه هدف اين آزمون، داوطلبان علوم پزشكي اند، محتواي لغات و متون آزمون تقريبا در تمامي بخش ها، تخصصي اين حوزه مي باشد. با توجه به اينكه آزمون MSRT تعداد دفعات بيشتري در سال برگزار مي گردد و دانشگاه هاي علوم پزشكي اين مدرك را هم معتبر مي دانند، آزمون MSRT گاها از استقبال بيشتر شركت كنندگان برخوردار بوده است.

 

آزمون MSRT ، هرچندوقت يكبار برگزار مي گردد؟ آيا شركت در آزمون MSRT محدوديت تعداد دفعات و يا فاصله زماني دارد؟

آزمون MSRT در هر سال، 10 بار برگزار مي گردد و شركت در آن محدوديت ندارد و داوطلبين مي توانند تا زمان كسب نمره دلخواه در كليه آزمون ها شركت كنند.  اما متقاضي در صورت انصراف از آزمون و جابجایی تاریخ نمي تواند هزينه را باز پس گيرد.

نمره قابل قبول آزمون MSRT براي ارائه به دانشگاه هاي مختلف حين مصاحبه دكتري چقدر است؟

بسته به دانشگاه هدف و رشته داوطلب، نمره قابل قبول جهت ارائه، تفاوت است. غالبا نمره 50، حداقل قابل قبول براي دانشگاه مي باشد. (ببینید: اطلاعات بیشتر درباره نمره آزمون MSRT)

آيا  داوطلبان دانشگاه آزاد نيز مي توانند اين مدرك را به دانشگاه خود ارائه دهند؟

مدرك MSRT به عنوان يك مدرك ملي در كليه دانشگاه هاي كشور داراي اعتبار است اما با توجه به اينكه مركز آزمون دانشگاه آزاد، متولي برگزاري آزمون EPT مي باشد، ترجيح داوطلبان كنكور دكتري دانشگاه آزاد، شركت در آزمون EPT است. در صورتي كه داوطلب تصميم قاطع براي ادامه تحصيل در دانشگاه آزاد را دارد، بهتر است در آزمون EPT شركت كند. چرا كه آزمون EPT بدون آزمون شنيداري برگزار مي گردد و علاوه بر آن، نمره قابل قبول  EPT، 50 مي باشد. در صورتي كه داوطلب بخواهد مدرك MCHE را به دانشگاه آزاد ارائه كند، مي بايست حداقل نمره  65 در اين آزمون كسب كرده باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به لینک سوالات متداول داوطلبان آزمون EPT  مراجعه نمایید.

درجه سختي اين آزمون MSRT چقدر است؟

تا حد زيادي مي توان آزمون MSRT را با آزمون بين المللي TOEFL PBT و آزمون زبان تولیمو مقايسه نمود.

منابع پيشنهادي آماده شدن براي آزمون MSRT كدام ها هستند؟

  1. TOEFL Preparation KIT
  2. Barron’s – 11th Edition
  3. Arco
  4. Betty azar
  5. Vocabulary for high school students
  6. کتاب 504 کلمه ضروری (ببینید: دانلود کتاب 504 کلمه ضروری انگلیسی)
  7. کتاب کلمات ضروری تافل (ببینید: دانلود کتاب کلمات ضروری تافل)

توجه !بايد در نظر داشت كه اين منابع، تنها منابعي نيستند كه سوالات آزمون از آنها استخراج مي گردد. بلكه كليه ژورنال هاي بين المللي كه به زبان انگليسي منتشر مي گردند و مقالات به روز دنيا نيز در دسته بندي منابع سوالات قرار دارند. ضمن اينكه افرادي كه در آزمون هاي اخير شركت كرده و صرفا منابع فوق الذكر را مطالعه كرده اند با ابهامات، لغات و نكات جديدي رو به رو شده اند كه همين امر نشان دهنده عدم تكيه كامل به منابع معرفي شده است.

زمان پيشنهادي مطالعه قبل از آزمون MSRT چقدر است؟

بسته به سطح دانش زباني هر فرد، كاملا متفاوت است.

ساختار آزمون MSRT از نظر طبقه بندي سوالات به چه صورت است؟

ساختار آزمون MSRT

شنيداري

درك مطلب

گرامر

30 سوال

40 سوال

30 سوال

فردي كه سطح زبان خود را متوسط ارزيابي مي كند آيا نياز به مطالعه متمركز براي آزمون MSRT و يا شركت در دوره هاي حضوري MSRT دارد؟

آزمون هاي ملي زبان، با توجه به اينكه مدركي آكادميك بوده و براي ارائه به مراكز آكادميك هم طراحي شده اند، با فضاي محاوره اي و يا روزمره متفاوتند. چه بسا لغات و گرامرهايي در طراحي سوالات آزمون MSRT و ديگر آزمون هاي ملي به كار برده شوند كه حين مكالمات روزمره استفاده نمي شوند. البته افرادي كه سطح زباني خوب و يا متوسطي دارند، پروسه مطالعه براي آزمون را آسان تر از افرادي كه هيچ پيش زمينه اي ندارند خواهند گذراند اما اين بدين معني نيست كه بدون مطالعه و آمادگي لازم و آشنايي با حال و هواي آزمون در جلسه آزموني شركت كنند.

آیا در آزمون MSRT نمره منفی لحاظ می شود؟

خير.

چگونه برای آزمون MSRT ثبت نام کنیم؟

سامانه آزمون زبان MSRT، توضيحات مكفي جهت ثبت نام را به داوطلبان داده است. (ببینید: شیوه ثبت نام در آزمون MSRT)

معمولا  نتایج آزمون MSRT چند روز بعد اعلام مي شود؟

نتایج آزمون معمولا يك هفته بعد از برگزاری آزمون توسط وزارت علوم و در سایت رسمی آنها اعلام می شود.

ایا پرسشنامه همه افراد شبیه هم هست یا فرم a یا b,c,d دارد؟

خير يك فرم سوال هست.

نمره MSRT مورد نیاز دوره دکتری برای جانبازان چند است؟

برای جانبازان شرایط خاصی در این آزمون در نظر گرفته نشده است

چند سوال از سوالات درک مطلب، لغته؟

معمولا تعداد سوالات ضمیر+لغت در بخش درک مطلب 15 الی 20 است . این تعداد متغیر است و قاعده خاصی ندارد اما در آزمون اخیر، 18 سوال ضمیر+لغت در بخش درک مطلب داشتیم.

آزمون MCHE کجا باید امتحان بدیم؟

برای اطلاع از آزمون MCHE باید به آدرس msrt-exam.msrt.ir/loginpage.rose  مراجعه نمایید.

زمان آزمون MSRT چند دقیقه هست؟

100 دقیقه.

5 مرحله آزمون آنلاین MSRT

 

درصورت قبول نشدن در آزمون MSRT باید یک دوره صبر کنیم و در دوره بعدی شرکت کنیم؟

شرکت در آزمون ماه بعد بلامانع است.

آیا برای شرکت در آزمون MSRT باید مدرک زبان تافل یا... داشت؟ و مدرک کارشناسی ارشد الزامی است؟ یا هر کسی می تواند شرکت کند.

خیر. با هر مدرکی می توانید شرکت کنید.

شماره رهگیری (کد 15 رقمی) کارنامه را از کجا می توان تهیه کرد؟

شماره رهگیری کارنامه شماره 15 رقمی می باشد که در قسمت پایین کارنامه درج شده است.

چگونه کارنامه را دریافت و به مراکزی که این کارنامه را می خواهند، ارایه دهیم؟

جهت دريافت كارنامه نياز به مراجعه حضوري نمي باشد داوطلبان مي توانند بعد از دريافت كارنامه از داخل پروفايلشان قسمت دريافت كارنامه آنرا به دانشگاهها و مراكز آموزش عالي ارائه نموده و دانشگاهها مي توانند طبق بخشنامه شماره 42/1/197899 مورخ 30/2/1393 اداره کل بورس و اعزام دانشجویان خارج با شماره باركد (15 رقمي) نمونه کد رهگیری : http://msrt-exam.saorg.ir/Verify/111111111111111 كه در انتهای كارنامه درج گرديده است از طريق سامانه آزمون زبان قسمت صحت كارنامه تائيديه نتيجه شما را مشاهده نمايند .ضمنا داوطلبانی که از قبل کارنامه را بصورت حضوری دریافت نموده اند باید مجددا کارنامه را از پروفایلشان دریافت نمایند.

چگونه کارت آزمون را دریافت کنم و زمان آن چند روز قبل از آزمون می باشد؟

کارت را باید از داخل پروفایلتان قسمت دریافت کارت دریافت نمائید زمان دریافت سه روز مانده به آزمون می باشد (از روز سه شنبه هفته ایی که آزمون برگزار می شود ساعت 7 صبح تا 7 صبح روز برگزاری آزمون. (زمان ورود داوطلبان به جلسه آزمون از ساعت 8/15 تا 9 و ساعت شروع آزمون 9/15 صبح می باشد).

آیا انصراف از آزمون MSRT امکان پذیر است؟

خیر.

نتایج آزمون MSRT چند روز بعد از برگزاری آزمون اعلام می شوند؟

نتایج آزمون MSRT یک هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام و بعد از اعلام نتایج داوطلبان می توانند کارنامه را از پرو فایلشان قسمت دریافت کارنامه مشاهد و چاپ نمایند.

هزینه ی آزمون MSRT و روش پرداخت آن چگونه است؟

هزینه آزمون 600000ریال(شصت هزار تومان ) و پرداخت آن بصورت آنلاین می باشد.

مدارک و وسایل مجاز سر جلسه امتحان کدام اند؟

اصل کارت ملی - کارت ورود به آزمون - دو عدد مداد مشکی نرم – خودکار - پاک کن و تراش ضمنا آوردن هر گونه لوازم صوتی - تلفن همراه - کیف جزوه و کتاب ممنوع می باشد.

زمان شروع آزمون MSRT و زمان ورود به محل آزمون، چه ساعتی است؟

ساعت ورود از ساعت 8/15 تا 9 صبح (بعد از ساعت فوق دربهای ورودی بسته خواهد شد و به هیچ عنوان داوطلبی نمی تواند وارد محل برگزاری ازمون شود) شروع آزمون ساعت 9/15 صبح توجه : اگر در تقویم آزمون زمان برگزاری آزمون عصر اعلام شود - ساعت برگزاری آزمون ساعت 15/15 و زمان ورود به محل آزمون از ساعت 14/15 تا15 می باشد.

چطور از ثبت نام بودن خود در آزمون MSRT اطمینان حاصل کنم؟

داوطلب محترم روال ثبت نام در آزمون MSRT بدین صورت است که شما در مرحله اول آزمون را رزرو و بعد از ان سامانه 12 ساعت به شما مهلت می دهد که هزینه آزمون را بصورت الکترونیکی پرداخت نمائید و شما بعد از کلیک بر روی ایکون پرداخت که بعد از رزرو نشان داده می شود شمار 16 رقمی کارت-رمز دوم - کد cvv2- تاریخ اعتبار کارت را وارد نموده و بعد از آن جدولی برای شما نشان داده می شود که در ان شماره پیگیری-شماره سفارش- شماره پذیرنده -نام پذیرنده و تائید پرداخت درج شده است در این مرحله هزینه از حساب شما کسر می گردد ولی هنوز ثبت نام نشده اید با کلیک بر روی تائید پرداخت درخواست شما به سامانه بانک ملی ارسال می شود که اگر با موفقیت بود سامانه به شما پیغام ثبت نام شما با موفقیت انجام شد و همچنین کد پی گیری ثبت نام شما را نشان می دهد که کد فوق و تاریخ آزمون در پرو فایلتان در آیکون ثبت نام آزمونهای انجام شده درج می شود در صورت خطای بانکی هزینه به حساب شما برمی گردد و دوباره باید مراحل پرداخت را انجام دهید لطفا دقت نمائید که تمامی مراحل انجام شود .

جریمه تخلف در آزمون MSRT چیست؟

داوطلباني كه بافرستادن فرد دیگری بجای خود و جعل مدارك هويتي سعي در گمراه نمودن مجريان آزمون MSRT نمايند و در آن شركت كنند و تخلف آنان (حتي پس از برگزاری آزمون ودريافت مدرك ) اثبات گردد، برابر مقررات برگزاري آزمون ها،به حراست و کمیته انظباطی دانشگاه محل تحصیل معرفی و مدارك مربوط به آنها باطل و از شركت در آزمون‌ به مدت 2 تا10سال محروم خواهند شد و با توجه به اينكه جعل هرگونه اسناد دولتي و استفاده از سند مجعول و شركت كردن به جاي داوطلب اصلي، برابر قانون مجازات اسلامي (تعزيرات مصوب 1375) جرم تلقي مي‌شود و مجازات كيفري به همراه خواهد داشت، اين گروه از متخلفان براي صدور احكام قضائي به مراجع قضائي معرفي مي‌گردند.

زمان ساختن پروفایل برای ثبت نام در آزمون MSRT چه موقع است؟

داوطلبان می توانند برای ثبت نام در آزمون تا 16 ساعت قبل از ساعت شروع ثبت نام هر آزمون و 6 ساعت پس از ثبت نام در سامانه پرو فایل بسازند.

ظرفیت شهر انتخابی تکمیل شده است. آیا امکان افزایش ظرفیت وجود دارد؟

خير؛ با توجه به اينكه برگزاري آزمون msrt داراي شرايط خاصي(سيستم صوتي و ..) است، توسعه سالن برگزاري آزمون يا افزايش صندلي نيز تابع ضوابط كنترلي و كيفي مربوطه است؛ به همين دليل در صورت تكميل ظرفيت، امكان افزايش ظرفيت وجود ندارد. از اين رو خواهشمند است از مراجعه حضوري خودداري نمائید.

 

منابع: farhikhtegan , msrt-exam

 

آزمون آنلاین MSRT ، آزمون آنلاین EPT ، آزمون آنلاین کنکور ، آزمون آنلاین MHLE ، آزمون آنلاین آیین نامه مقدماتی، آزمون آنلاین آیین نامه اصلی، آزمون آنلاین زبان کنکور ، آزمون آنلاین ICDL ، آزمون آنلاین وکالت ، آزمون آنلاین استخدامی ، آزمون آنلاین زبان ، آزمون آنلاین المپیاد ، آزمون آنلاین درسی ، در وبسایت شاه آزمون.

 

5 مرحله آزمون آنلاین MSRT


5 دقیقه

369 بار

نویسنده: تیم شاه آزمون

تاریخ انتشار: 1398/1/4 14:57

اولین نفری باشید که نظر می دهید.

نظر شما (پاسخ شما به {{SelectedParentCommentName}})
لطفا نام را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.
لطفا متن را وارد کنید.
لطفا عدد بالا را در کادر وارد کنید.
تبلیغات توضیحی
تبلیغات تصویری
به اشتراک گذاشتن این صفحه در شبکه های اجتماعی
دسته های وبسایت
20

آزمون MSRT

34

آزمون EPT

0

آزمون تافل

7

آزمون آیلتس

0

آزمون GRE

69

آزمون کنکور سراسری

15

آزمون تولیمو

9

مقالات MSRT

10

اخبار MSRT

20

اخبار EPT

13

مقالات EPT

7

مقالات آیلتس

0

اخبار آیلتس

3

منابع آزمون ها

3

منابع آزمون های زبان

3

منابع آزمون EPT

3

منابع آزمون MSRT

3

منابع آزمون آیلتس

3

منابع آزمون تافل

3

منابع آزمون تولیمو

3

منابع آزمون کنکور سراسری

3

منابع آزمون GRE

0

مقالات تافل

0

اخبار تافل

0

مقالات GRE

0

اخبار GRE

57

مقالات کنکور سراسری

15

اخبار کنکور سراسری

10

مقالات تولیمو

6

اخبار تولیمو

14

آزمون MHLE

2

مقالات MHLE

12

اخبار MHLE

3

منابع MHLE

5

راهنمای استفاده از شاه آزمون

5

آزمون آنلاین MSRT

9

آزمون آنلاین EPT

0

آزمون آیین نامه مقدماتی

0

آزمون آنلاین آیین نامه مقدماتی

0

آزمون آیین نامه اصلی

0

آزمون آنلاین آیین نامه اصلی

4

آزمون آنلاین MHLE

14

آزمون آنلاین کنکور سراسری

0

آزمون آنلاین زبان کنکور سراسری

21

آزمون ICDL

21

مقالات ICDL

11

آزمون آنلاین ICDL

5

آزمون وکالت

4

مقالات وکالت

1

اخبار وکالت

1

آزمون آنلاین وکالت

18

آموزش ICDL

28

آموزش زبان انگلیسی

22

آزمون زبان انگلیسی

4

آموزش کتاب 504 واژه زبان انگلیسی

3

آزمون کتاب 504 واژه زبان انگلیسی

4

آموزش کتاب 1100 واژه زبان انگلیسی

5

آزمون کتاب 1100 واژه زبان انگلیسی

3

آموزش کتاب کلمات ضروری تافل

3

آزمون کتاب کلمات ضروری تافل

21

آموزش لغات زبان انگلیسی

21

آزمون لغات زبان انگلیسی

6

آموزش زبان انگلیسی مدرسه

6

آموزش 900 کلمه ضروری زبان انگلیسی

2

آزمون UTEPT

2

اخبار آزمون UTEPT

1

مقالات آزمون UTEPT

1

منابع آزمون UTEPT

2

آزمون آنلاین UTEPT

4

کنکور نظام قدیم

1

آزمون علوم پزشکی

3

آزمون درسی

3

آزمون درسی اول دبستان

3

آزمون درسی دوم دبستان

3

آزمون درسی سوم دبستان

3

آزمون درسی چهارم دبستان

2

آزمون درسی پنجم دبستان

2

آزمون درسی ششم دبستان

2

آزمون درسی پایه هفتم

2

آزمون درسی پایه هشتم

2

آزمون درسی پایه نهم

2

آزمون درسی پایه دهم

2

آزمون درسی پایه یازدهم

2

آزمون درسی پایه دوازدهم

3

اپ اندروید کنکور سراسری

1

کنکور سراسری تجربی

1

کنکور سراسری ریاضی

1

کنکور سراسری انسانی

0

کنکور سراسری زبان

0

کنکور سراسری هنر

برچسب ها
آزمون آنلاین کنکور آزمون آنلاین ept آزمون آنلاین MHLE آزمون آنلاین MSRT کنکور آزمون آنلاین شاه آزمون آزمون کنکور آزمون آنلاین تولیمو آزمون کنکور سراسری کنکور سراسری آزمون آنلاین تافل آزمون آنلاین toefl آزمون آنلاین tolimo آزمون آنلاین آیلتس آزمون آنلاین GRE آزمون آنلاین ای پی تی آزمون آنلاین ام اس آر تی آزمون آنلاین MCHE آزمون آنلاین Ielts آموزش آنلاین آزمون آنلاین کنکور سراسری موفقیت در کنکور آزمون آنلاین کنکور زبان سال 90 موفقیت در کنکور سراسری قبولی در کنکور قبولی در کنکور سراسری آزمون آنلاین ICDL آزمون آنلاین کنکور ریاضی سال 90 آزمون آنلاین کنکور زبان سال 93 آزمون آنلاین کنکور زبان سال 94 آزمون آنلاین کنکور تجربی شماره 1 (سال 90) آزمون آنلاین کنکور تجربی شماره 2 (سال 91) آزمون آنلاین کنکور تجربی شماره 3 (سال 92) آزمون آنلاین کنکور تجربی شماره 4 (سال 93) آزمون آنلاین کنکور تجربی شماره 5 (سال 94) آزمون آنلاین کنکور ریاضی سال 92 آزمون آنلاین کنکور ریاضی سال آزمون آنلاین کنکور ریاضی سال 94 آزمون آنلاین کنکور زبان سال آزمون آنلاین کنکور زبان سال 92 93 91 آزمون آنلاین زبان آزمون آنلاین زبان کنکور آزمون ept آزمون زبان ept آزمون آنلاین آیین نامه مقدماتی آزمون آنلاین آیین نامه اصلی آزمون آنلاین وکالت
آخرین نظرات

ششم دبستان در: امتحان درس مطالعات اجتماعی ششم دبستان آنلاین درس 5 - پیشرفت علوم و فنون در دوره اسلامی خوبه ولی کاشکی کمی سوالاتش بیشتر بود!

رضوان در: امتحان درس پیام های آسمان پایه هشتم آنلاین - درس 9 تدبیر زندگانی عالی

رامیار سلامت در: آزمون آنلاین درسی علوم تجربی پایه هشتم - درس 9 الکتریسیته خیلی عالی

Daniel farahmand در: آزمون آنلاین درسی علوم تجربی پایه هفتم - درس 7 سفر آب درون زمین Verry good

آرشیدا زندیان در: آزمون آنلاین کتاب علوم تجربی چهارم دبستان - درس 1 تا 7 آمادگی برای آزمون نوبت اول عالی

:) در: امتحان پیام های آسمان هفتم آنلاین - درس 5 پیامبر رحمت خیلی خیلی خیلی ممنونم برای سایت خوبتون ;)

نگین در: تست مطالعات اجتماعی نهم آنلاین - درس 8 جهان نابرابر افتضاح😐پس کو سوالا؟

mh در: آزمون آنلاین درس به درس عربی پایه هفتم - قيمَةُ الْعِلْمِ عالییی

ramiya در: تست درس علوم تجربی پنجم دبستان آنلاین - درس 4 برگی از تاریخ زمین عالی

gril blink در: سوالات انگلیسی پایه هشتم آنلاین - درس 1 My Nationality خوبه بدک نیس ولی خیلی اسونن

نسیبه پیروز در: آموزش شیوه پرداخت هزینه ی آزمون های آنلاین شاه آزمون سلام من شاه ازمون msrt خریدم لینکی نیومد شماره ای که دادیم واتساپ نداره خاموشم هست

نسیبه پیروز در: آموزش شیوه پرداخت هزینه ی آزمون های آنلاین شاه آزمون سلام من شاه ازمون msrt خریدم ام لینکی برای دانلود برام فرستاد نشده فقط رسید خرید ایمیل شده متاسفانه شماره ای که دادی هم واتساپ نداره

سها غلامی در: امتحان آنلاین چهارگزینه ای درس زیست شناسی 2 پایه یازدهم - فصل 2 حواس (گفتار 2 - حواس ویژه) عالی بود

نرگس خلجی در: آزمون درس زیست شناسی پایه دهم آنلاین - فصل 1 گفتار دوم زیست شناسی نوین عالی

محمد ماهان قاسمی در: آزمون آنلاین درسی علوم تجربی پایه هشتم - درس 11 کانی‌ها خوب

پرفروش ترین آزمون ها

آزمون تستی مجازی تاریخ 1 پایه دهم - درس 5 هند و چین سری 2 - درسی

تست دین و زندگی 3 پایه دوازدهم آنلاین - درس 1 هستی بخش - درسی

سوالات درس دین و زندگی 1 پایه دهم - فصل 1 هدف آفرینش - درسی

آزمون آنلاین کتاب زبان انگلیسی پایه نهم - درس 1 Personality - درسی

آزمون تستی آنلاین فلسفه پایه یازدهم انسانی - درس 1 چیستی فلسفه - درسی

آزمون آنلاین جامعه شناسی 1 دهم انسانی - درس 1 کنش‌های ما - درسی

نمونه سوال آنلاین درس دین و زندگی 2 پایه یازدهم - درس 1 هدایت الهی - درسی

آزمون آنلاین جامعه شناسی 1 پایه دهم انسانی - درس 3 جهان اجتماعی - درسی

سوالات درس جغرافیای ایران پایه دهم آنلاین - فصل 1 جغرافیا، علمی برای زندگی بهتر - درسی

امتحان آنلاین مجانی درسی مطالعات اجتماعی پایه نهم - درس 1 گوی آبی زیبا - درسی

نمونه سوال آنلاین درس پیام های آسمان پایه نهم - درس 1 تو را چگونه بشناسم - درسی

تست آنلاین درس جامعه شناسی 2 پایه یازدهم - درس 4 نمونه‌های فرهنگ جهانی (2) - درسی

آزمون آنلاین روانشناسی پایه یازدهم انسانی - درس 1 روان شناسی (تعریف و روش مورد مطالعه) سری 1 - درسی

آزمون آنلاین کتاب پیام های آسمان هفتم - درس 1 بینای مهربان - درسی

سوالات امتحانی آنلاین درس آموزش قرآن پایه نهم - درس 1 سوره شوری و زخرف - درسی